Кассовый аппарат Екселліо DP-25

Наличие:
В наличии

6420.00грн.


Представляємо Вам дійсно інноваційну модель касового апарату «Екселліо DP 25». Дана розробка базується на максимальному впровадженні комп’ютерної архітектури та сучасних технологій. Апарат спроектований та виробляється світовим лідером на ринку касових апаратів -компанією Datecs OOD при тісній співпраці з всесвітньовідомою японською компанією Citizen. 
Виробництво касового апарата «Екселліо DP 25» сертифіковане англійською компанією Ллойд відповідно стандартів ISO 9001:2000. Даний виріб сертифікований німецьким центром сертифікації PKM Еlectronic GmbH та українським ДП «Укрметртестстандарт». «Екселліо DP 25» внесено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій України. Також в повній мірі реалізовані вимоги оновленого фіскального законодавства України, в тому числі і контрольна стрічка в електронній формі (КСЕФ).
Застосування в «Екселліо DP 25» комп’ютерних технологій дозволило отримати пристрій, який наділений надійністю, швидкістю та простотою у користуванні, що має бути притаманно касовому апарату, та широкі функціональні можливості, що притаманні комп’ютерним системам. Широкий спектр функціональних властивостей дозволяють користувачу відчути простоту та зручність у використанні цього пристрою.
Звичайно родзинкою касового апарата «Екселліо DP 25» є застосування сучасних комунікаційних технологій, що дозволяє широко використовувати прилад для автоматизації підприємств торгівлі, закладів харчування та сфери послуг.

Комунікаційні можливості касового апарата «Екселліо DP-25».

Стандартний набір інтерфейсів апарата має шість портів підключення: Ethernet – 1 шт., RS232 – 3 шт., USB – 1 шт., порт грошової скриньки – 1 шт. 
Функціональні можливості касового апарата «Екселліо DP-25».
Оновлена операційна система касового апарата – це спеціалізоване для торгівлі програмне забезпечення з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Це забезпечує комфортну роботу з касовим апаратом. Оновлена операційна система та принципово перероблена архітектура апарата зі збільшеним в 20 разів об’ємом пам’яті дозволяє програмувати до 100 000 товарів, призначати до 4 штрих-кодів на кожен з них та створювати до 5 дисконтних програм.
Програмні продукти для робити з касовим апаратом.
 Програмне забезпечення для сервісних центрів ECR Tool Plus – створене для програмування та зчитування даних з касового апарату та надає широкі можливості для конфігурування, обслуговування та діагностування апарату.
 Драйвер для роботи з різними програмними продуктами (у тому числі 1С) – дозволяє легко інтегрувати апарат в різні облікові системи.
 Касовий сервер для управління торгівельними об’єктами – спеціалізоване програмне забезпечення, покликане забезпечити управління апаратами та інтеграцію в облікові системи.
Технічні характеристики «Екселліо DP-25»

Назва параметра Значення параметра
Кількість програмованих товарів (послуг) 100 000
Найменування товарів до 30 символів
Штрих-коди EAN-13, EAN-8, UPC, штрих-код з ваг
Податкові групи ПДВ, до 8 груп
Кількість операторів до 30
Тип обслуговування Обслуговування на виході з крамниці.
Обслуговування окремого відділу.
Тип оплати 4 типи («Готівка», «Кредит», «Картка», «Чек»)
Режими роботи апарата ­ Реєстрація
X-звіт
Z-звіт
Програмування
Фіскальна пам'ять
Сервіс
Режим тестів
КСЕФ
Комунікації
Робота з ПК Робота з базою товарів
Конфігурування параметрів апарата
Контрольна стрічка КСЕФ (контрольна стрічка в електронній формі), micro SD 2 ГБ
Фіскальна пам'ять Енергонезалежна, не менше 4500 денних звітів
Принтер Epson M-T173H (2”)
Швидкість друку 90 мм/с (12 ліній)
Кількість символів в лінії 42
Сумісна чекова стрічка ширина 57 мм
товщина 60…72 мкм
діаметр рулона до 65 мм
Дисплей касира
Дисплей покупця графічний LCD, до 4 ліній, до 22 символів в лінії
графічний LCD, до 2 ліній, до 16 символів в лінії
Клавіатура 33 клавіші
Живлення Адаптер 9В/5А, вх.: 220В 50Гц
Акумулятор апарата
Акумулятор фіскального блоку Li-ion 7,4В 2000 мА
Li-ion 3,7В 180 мА
Діапазон робочих температур 0°С…45°С
Габаритні розміри ДхВхШ – 243х69х168 мм
Маса, кг 0,800 (з встановленою стрічкою) 
Інтерфейси
Периферійні

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.